Strona główna

Reklama

Reklama

01 Lut
XII Targi Ekologiczne, Komunalne, Surowców Wtórnych, Utylizacji i Recyklingu Ekotech 2011
Napisane przez marcin |
Opublikowane w Energia odnawialna
 
rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najbliższa edycja targów Ekoctech odbędzie się w dniach: 1-3 marca 2011 w Kielcach. Na stoiskach firmy będą oferowały wszystko, co wiąże się z kompleksową i nowoczesną gospodarką odpadami i ekologią szeroko rozumianą.

 

Między innymi będzie można zobaczyć nowoczesne pojemniki na odpady komunalne i surowce wtórne, prasy hydrauliczne, prasokontenery, młyny do mielenia wykorzystywane w recyklingu czy inne urządzenia umożliwiające bezpieczne i ekonomiczne gromadzenie odpadów. W Targach Kielce prezentować się będą przedsiębiorstwa ściśle współpracujące z urzędami gmin i miast oraz zakładami komunalnymi, pomagające w szeregu spraw związanych z oczyszczalniami ścieków i kanalizacji.

 

Ostatnią edycję targów zwiedziło 6000 branżowych zwiedzających. W tym roku uroczystość uświetniają zapraszani branżowi goście. Podczas ostatniej edycji Targi Ekotech otwierał Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Recyklingu – Jerzy Ziaja. W uroczystości udział wzięli m.in. Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska – Małgorzata Janiszewska, oraz Dyrektor Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska Urzędu Marszałkowsiego - Janusz Śledziński.

 

Dopełnieniem merytorycznym wystawy są odbywające się każdego dnia wystąpienia, prelekcje, seminaria i duże konferencje branżowe. Podczas ostatniej edycji targów odbyły się: Konferencja „Zanieczyszczenie Powietrza” organizowana przez Samodzielny Zakład Ochrony i Kształtowania Środowiska Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, ponadto „Transfer wiedzy w zakresie zagospodarowania odpadów elektrycznych i elektronicznych” organizowany przez IMBiGS z Warszawy, a także „Produkcja energii elektrycznej i cieplnej z organicznych odpadów komunalnych i przemysłowych wg technologii PYRO-KAT, przygotowana przez Związek Pracodawców Gospodarki Odpadami.


Pokrewne etykiety

Dodaj komentarz