Strona główna Aktualności Aktualności: Polska AgroMy AgroMy.pl - startujemy

Reklama

Reklama

piątek, 24 września 2010 08:42

AgroMy.pl - startujemy

Napisał  Administrator
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

agromy-startPortal Agromy.pl powstał, by integrować środowisko nowoczesnych rolników oraz specjalistów z tej branży. Wymiana doświadczeń polskich i zagranicznych ma na celu poprawę sytuacji i rozwój polskiego rolnictwa. Wszyscy tworzący projekt to osoby działające w branży rolniczej i posiadający specjalistyczną wiedzę z różnych jej dziedzin.

 

Autorzy portal są otwarci na współpracę ze strony tych osób, które stawiają na rozwój i chcą skorzystać jak najwięcej z możliwości, które daje integracja z Unią Europejską oraz Internet jako platforma komunikacji. Projekt ma na celu propagowanie innowacji i nowoczesnych, sprawdzonych rozwiązań technologicznych, pozwalających na usprawnienie i zwiększenie produkcji rolnej.

Częste aktualizacje sprawią, że każdy z użytkowników będzie miał dostęp do najnowszych wiadomości, analiz, oraz prognoz gospodarczych dotyczących spraw związanych z rolnictwem w Polsce i na świecie. Agroma.pl daje również możliwość nawiązywania nowych kontaktów i zdobywania partnerów do wspólnych działań oraz potencjalnych klientów. Każdy użytkownik będzie mógł wykorzystać jej możliwości do znalezienia korzystnych ofert kupna i sprzedaży płodów rolnych, sprzętu i nieruchomości. Nie zabraknie też najświeższych informacji na temat możliwości finansowania działalności rolniczej, uzyskiwania dotacji oraz kredytów.

24 września 2010 uruachmiany pierwszą Beta wersję portalu która ma nam posłużyć jako poligon doświadczalny. Będziemy nawiązywać współpracę z rolnikami z całej Polski, a w przyszłości również Europy i uważnie słuchać waszych głosów. Wszystkie opinie będziemy skrupulatnie gromadzić i analizować a następnie wyciągać wnioski aby stworzyć serwis użyteczny i wartościowy.

Redakcja AgroMy

Poprawiane: środa, 06 października 2010 19:44
Więcej z tej kategorii: « Agro Show Bednary !

Skomentuj

Upewnij się że wpisałeś (*) wymagane informacje we wskazanym miejscu.
Podstawowy kod HTML jest dozwolony.