Strona główna Aktualności Aktualności: Polska ARiMR wypowiedziała umowę z P.W. "Amba" Sp. z o.o. z Radzanowa, na świadczenie na rzecz rolników usług utylizacyjnych z dofinansowaniem Agencji

Reklama

Reklama

04 Paz
ARiMR wypowiedziała umowę z P.W. "Amba" Sp. z o.o. z Radzanowa, na świadczenie na rzecz rolników usług utylizacyjnych z dofinansowaniem Agencji
Napisał Administrator |
Opublikowane w Aktualności: Polska
 
rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że w związku z naruszeniem warunków umowy z dniem 5 lipca 2010 r. została wypowiedziana umowa z Przedsiębiorstwem Wielobranżowym "Amba" Sp. z o.o. prowadzącym zakład utylizacyjny w Radzanowie, woj. Mazowieckie.

Rolnicy, którzy dotychczas korzystali z usług tego podmiotu mogą zgłaszać się do dowolnych innych podmiotów utylizacyjnych oferujących takie usługi na podstawie umowy z ARiMR na terenie ich województw. Usługi te zostaną wykonane na takich samych warunkach jak miało to miejsce dotychczas.

 

Ponadto Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że wynegocjowano niższe stawki za usługi realizowane przez inne podmioty utylizacyjne w ramach dofinansowania przez Agencję kosztów ponoszonych przez producentów rolnych na utylizację padłych zwierząt. Niższe stawki obowiązują od dnia 01.06.2010r. za usługi realizowane przez Przedsiębiorstwo Przemysłowo - Handlowe "Hetman" Sp. z o.o. i Zakład Rolniczo Przemysłowy "Farmutil HS" S.A. oraz od 01.07.2010r. za usługi realizowane przez "Utires" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

 

Aktualną informację o numerach telefonów do podmiotów utylizacyjnych oraz o maksymalnych cenach jednostkowych za realizację ww. usług znajdziecie Państwo w dziale "Pomoc Krajowa".

 

Źródło: www.armir.gov.pl

Dodaj komentarz