Strona główna Aktualności Aktualności: Polska Jeszcze można składać wnioski na odbudowę gospodarstw po powodzi

Reklama

Reklama

29 Lis
Jeszcze można składać wnioski na odbudowę gospodarstw po powodzi
Napisał Administrator |
Opublikowane w Aktualności: Polska
 
rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dla tych rolników, którzy nie zdążyli złożyć wniosku o środki na odbudowę gospodarstwa po tegorocznych powodziach jest jeszcze szansa. Do 30 grudnia br. trwa bowiem drugi nabór wniosków na pozyskanie takowej pomocy.

Jak informuje ARiMR, dokumenty aplikacyjne obowiązujące w drugim naborze są takie same jak te przygotowane dla pierwszego naboru wniosków. Ponadto kolejność przysługiwania pomocy w odniesieniu do wniosków złożonych na przywrócenie potencjału gospodarstw rolnych w ramach ww. naboru, zostanie ustalona według liczby punktów przyznanych poszczególnym operacjom na podstawie kryteriów wyboru operacji określonych w załączniku do ww. rozporządzenia, w kolejności od największej do najmniejszej liczby tych punktów.

Informację co do kolejności przysługiwania pomocy zamieszczone będą na stronie internetowej administrowanej przez ARiMR. Informacje na temat działania "Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk żywiołowych oraz wprowadzenie odpowiednich działań zapobiegawczych" udzielane są w OR ARiMR (w biurach) oraz pod numerem bezpłatnej infolinii 0 800 38 00 84. Wnioski można pobrać również ze strony ARiMR: www.arimr.gov.pl

Źródło: www.arimr.gov.pl

Dodaj komentarz