Strona główna Aktualności Aktualności: Polska Masmal stawia na nowoczesne rozwiązania

Reklama

Reklama

15 Mar
Masmal stawia na nowoczesne rozwiązania
Napisała AgroMY |
Opublikowane w Aktualności: Polska
 
rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Masmal - producent z branży mleczarskiej stawia na optymalizację kluczowych procesów biznesowych, w tym wymagających norm w obszarze zarządzania jakością i poprawę jakości produktów. W tym celu wdraża nowoczesny system SAP SPRINT wspierający zarządzanie.

F.H.U."Masmal" - producent masła, miksów, serów i śmietany, wdraża system SAP ERP. Partnerem projektu jest 7milowy z Grupy BCC, spółka specjalizująca się w projektach SAP dla firm średniej wielkości. Głównym celem wdrożenia systemu SAP jest optymalizacja kluczowych procesów biznesowych, w tym wymagających norm w obszarze zarządzania jakością. Projekt wdrożeniowy rozpoczął się w styczniu br., a start systemu jest zaplanowany w maju tego roku. - Wdrożenie systemu SAP to kolejny krok wpisujący się w strategię rozwoju i podnoszenia jakości zarządzania w Masmal. Jestem pewny, że dotychczasowe doświadczenia 7milowego, również te z branży mleczarskiej, przyczynią się do sukcesu naszego projektu – mówi Szymon Rybczyński, Prezes F.H.U. „Masmal”.

 

SAP SPRINT to system wspierający zarządzanie firmą w finansach i kontrolingu, zaopatrzeniu, produkcji, sprzedaży oraz dystrybucji. Skorzystanie z niego pozwala znacząco zmniejszyć czas wdrożenia SAP i obniżyć koszty projektu.

 

7milowy wdroży system SAP SPRINT w zakładzie produkcyjnym firmy MASMAL w Grudziądzu. Zakres wdrożenia obejmuje obszar rachunkowości finansowej (FI), kontrolingu (CO), sprzedaży i dystrybucji (SD), gospodarki materiałowej (MM) oraz planowania produkcji (PP). W ramach prac 7milowy uwzględni specyficzne wymagania w zakresie przetwórstwa mleka oraz wdroży rozwiązanie do elektronicznej wymiany dokumentów (EDI) z sieciami handlowymi.

Wdrożenie w Masmal to kolejne przedsięwzięcie 7milowego w sektorze spożywczym. 7milowy przeprowadził m.in. jedno z pierwszych wdrożeń SAP w branży mleczarskiej w Polsce - w Spółdzielni Mleczarskiej ROTR z Rypina, a także poprowadził projekt w Zakładach Drobiarskich Langner oraz w Elstar Oils S.A., który jest liderem w produkcji olejów i tłuszczów. - Naszym głównym atutem w rozmowach z Masmal było unikalne doświadczenie wdrożeniowe w sektorze mleczarskim oraz znajomość technologii produkcyjnych w branży spożywczej. To niewątpliwie przewaga 7milowego na polskim rynku usług SAP. Masmal docenił również naszą specjalizację w obsłudze firm średniej wielkości i podejście do wdrażania SAP w tym sektorze. Jestem dumny, że kolejna firma z rankingu Gazel Biznesu i Diamentów Forbesa dołączyła do grona Klientów 7milowego – mówi Norbert Wierbiłowicz, Prezes Zarządu w 7milowy.

 

Źródło: PressOffice.pl – informacje prasowe


Pokrewne etykiety

Dodaj komentarz