Strona główna Aktualności Aktualności: Polska Polskie rolnictwo będzie zdobywać kontrahentów na targach w Kanadzie

Reklama

Reklama

08 Mar
Polskie rolnictwo będzie zdobywać kontrahentów na targach w Kanadzie
Napisała AgroMY |
Opublikowane w Aktualności: Polska
 
rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11-13 maja 2011 roku w Montrealu odbędą się międzynarodowe targi handlowe SIAL Kanada.

Mając na względzie możliwości oraz perspektywy rozwoju współpracy gospodarczej i handlowej w branży rolno-spożywczej pomiędzy Kanadą i Polską, w tym potrzeby promocji polskiej oferty eksportowej produktów rolno-spożywczych na rynku kanadyjskim, Agencja Rynku Rolnego oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi planują udział w targach oraz organizację towarzyszących przedsięwzięć, mających na celu zaprezentowanie walorów polskiej produkcji rolno-spożywczej.

 

SIAL Canada, to międzynarodowe pokazy handlowe dla przedsiębiorców sektora przemysłu spożywczego, które dają możliwość przedstawienia oferty eksportowej potencjalnym partnerom handlowym i konsumentom z Ameryki Północnej.

Każdego roku ponad 530 wystawców produktów rolniczych oraz 12 000 przedsiębiorców przybywa, aby spotkać się podczas wspólnego eventu.

 

Biorąc pod uwagę szeroki zasięg targów oraz oddziaływanie na sektor rolny w Kanadzie, a także możliwość prezentacji polskiego sektora rolno-spożywczego i nawiązanie kontaktów z kanadyjskimi organizacjami i stowarzyszeniami, ARR zwraca się z prośbą o przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć) informacji o Państwa zainteresowaniu udziałem w targach, (jako wystawcy lub zwiedzającego) oraz ewentualnych oczekiwaniach związanych z uczestnictwem w tym przedsięwzięciu. Pozwoli to na właściwe, kompleksowe zorganizowanie polskiego udziału w targach oraz przygotowanie okolicznościowych eventów.

 

Więcej informacji o targach znajdą Państwo tutaj [plik PDF] oraz na stronie internetowej www.sialcanada.com.

 

Źródło: arr.gov.pl


Pokrewne etykiety

Dodaj komentarz