Strona główna Aktualności Aktualności: Polska Renty strukturalnej w naborze w 2010

Reklama

Reklama

01 Gru
Renty strukturalnej w naborze w 2010
Napisał Administrator |
Opublikowane w Aktualności: Polska
 
rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Lista osób, które spełniają warunki do uzyskania renty strukturalnej w naborze w 2010 r. zostanie opublikowana w późniejszym terminie

Komunikat Prezesa ARiMR w sprawie terminu ogłoszenia listy osób, którym będzie przysługiwała renta strukturalna w ramach naboru wniosków w 2010 r.:
W związku z trwającymi pracami nad zmianą przepisów rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania "Renty strukturalne" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013 oraz rozporządzenia w sprawie podziału środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 uprzejmie informuję, że przesunięciu ulega termin opublikowania listy wnioskodawców, którym w ramach naboru wniosków w 2010 r. przysługiwać będzie renta strukturalna. Lista wnioskodawców uprawnionych do otrzymania renty strukturalnej zostanie opublikowana niezwłocznie po wejściu w życie nowelizacji ww. rozporządzeń Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Celem wprowadzanych zmian jest przyznanie rent strukturalnych jak największej liczbie osób spośród tych, które złożyły wnioski o przyznanie takiej pomocy w 2010 r.

Źródło: www.arimr.gov.pl

Dodaj komentarz