Reklama

Reklama

20 stycznia 2012 r. w Koszęcinie w siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" odbyła się narada Dyrekcji Śląskiego Oddziału Regionalnego ARiMR z Kierownikami Biur Powiatowych, podczas której podsumowano realizację zadań w roku 2011. Z ramienia Kierownictwa Agencji w naradzie uczestniczył Mariusz Kostka Zastępca Prezesa ARiMR.

Około 25,5 miliarda złotych przekazała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w 2011 r. swoim beneficjentom. Nigdy wcześniej w swojej historii ARiMR nie przekazała tak dużej kwoty w ciągu jednego roku.

33 - letni Francuz Bryan Bouffier jest trzykrotnym Mistrzem Polski w Rajdach Samochodowych w latach 2009, 2008, 2007. W tym roku zdobył wicemistrzostwo Polski. Wyprzedził go tylko Kajetan Kajetanowicz. Największy jego sukces to triumf w styczniu 2011 r. w prestiżowym Rajdzie Monte Carlo rozgrywanym na krętych drogach Księstwa Monako.

Z opublikowanego przez TNS OBOP raportu "Polska wieś i rolnictwo. Jesień 2011" wynika, że 77% badanych rolników oceniło dobrze i bardzo dobrze (12%) działalność Agencji Restrukturyzacji Modernizacji Rolnictwa, 19% procent respondentów nie precyzuje swojej oceny, a tylko 3% uważa, że ARiMR pracuje raczej źle i co ważne nie odnotowano w ogóle ocen bardzo złych.

11 listopada br. poczet sztandarowy Podlaskiego OR uczestniczył w obchodach 93 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Dyrekcję OR reprezentowali: zastępca dyrektora- Maciej Głaz, kierownik BOR- Edward Kapusta oraz zastępca kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Łomży- Adam Frankowski.

Najwyraźniej tak, a dowodem na tę tezę jest zaproszenie przedstawiciela ARiMR Naczelnika Wydziału Promocyjno- Wydawniczego Departamentu Komunikacji Społecznej - Wiesława Stefaniaka, na debatę ekspercką w ramach konferencji pod hasłem „Promuj z pomysłem" zorganizowaną 18 października br. w warszawskim hotelu Gromada Centrum przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

"Krew jest bezcennym lekiem, którego dotychczas nie jesteśmy w stanie zastąpić innym produktem. Jedynym jego źródłem może być zdrowy człowiek". Z inicjatywy Wielkopolskiego OR ARiMR, 3 października 2011r. odbyła się kolejna Akcja Krwiodawstwa. Ambulanse do poboru krwi stanęły na parkingach przed siedzibą oddziału w Poznaniu oraz BP w Krotoszynie.

Widzów "Teleexpressu", miłośników zabawnych historii, zapraszam do lektury "Morderstwa niedoskonałego". Choć tytuł może sugerować, że jest to kryminał z trupem w tle, ale naprawdę jest to opowieść o blaskach i cieniach pracy w pewnym małym wydawnictwie.

Śląski OR ARiMR w Częstochowie wzorem lat ubiegłych 14 września br. zapoczątkował w województwie śląskim akcję "Bezpieczeństwo dzieci na drogach". W ramach inauguracji Stanisław Gmitruk Dyrektor Śl.OR spotkał się z uczniami dwóch szkół powiatu lublinieckiego - Szkoły Podstawowej w Ligocie Woźnickiej oraz Zespołu Szkół w Kochanowicach.

12 września br. pracownicy Kluczborskiego Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęli cykl spotkań z dziećmi w szkołach i przedszkolach w ramach akcji "Bezpieczeństwo wiejskich dzieci".

«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»
Strona 1 z 8