Strona główna Technika Maszyny maszyny

Reklama

Reklama

maszyny

Prezentujemy model „z górnej półki" sieczkarni samojezdnej 7950i z silnikiem o mocy 812 KM. Ta wysokowydajna maszyna dla usługodawców jest zdolna do zbioru nawet 300 ton kukurydzy na godzinę, napełniając przyczepę o pojemności 40 metrów sześciennych w niespełna 2 i pół minuty. W ciągu jednej godziny można odstawić do silosu 26 takich przyczep celem zagęszczenia zielonki.

Podczas tegorocznej edycji targów Agrotech 2011 w Kielcach tytuł „Maszyny Rolniczej Roku 2011" w kategorii maszyny z importu otrzymał agregat uprawowo-siewny KUHN HR 304D + VENTA LC Seedflex® .

Grupa Kuhn, produkująca maszyny zielonkowe, owijarki do bel, wozy paszowe, pługi i wiele innych stała się właścicielem firmy Krause Corporation, specjalizującej się w produkcji maszyn niezbędnych do uprawy. Dało to możliwość poszerzenia dotychczasowej oferty Kuhn oraz pozyskanie nowego centrum produkcyjnego i badawczo-rozwojowego.

CLAAS otrzymał na targach SIMA wyróżnienie za ochronę zwierząt podczas zbioru pasz. Projekt „Ratownik zwierząt“, nad którym CLAAS pracuje wspólnie z kilkoma innymi partnerami badawczymi, otrzymał nagrodę dla innowacji za „Techniczny system wykrywania zwierząt żyjących na wolności podczas koszenia na powierzchniach użytkowanych rolniczo“. Projekt ten jest wspierany przez Federalne Ministerstwo Edukacji i Badań.

New Holland T7070 Auto Command Traktor Ciągnik rolniczy Ciągniki Traktory

New Holland T6090 Standard Traktor Ciągnik rolniczy Traktory Ciągniki

New Holland T6080 Standard Traktor Ciągnik rolniczy Traktory Ciągniki

New Holland T6030 Delta Traktor Ciągnik rolniczy Traktory Ciągniki

New Holland T6020 Delta Traktor Ciągnik rolniczy Traktory Ciągniki 

INFORMACJE TECHNICZNE

New Holland T6020 Plus Traktor Ciągnik rolniczy Traktory Ciągniki

«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 10