Strona główna Biznes Kredyty / ubezpieczenia Złoty Zysk w Banku BGŻ

Reklama

Reklama

26 Sty
Złoty Zysk w Banku BGŻ
Napisała AgroMY |
Opublikowane w Kredyty ubezpieczenia
 
rozmiar czcionki zmniejsz rozmiar czcionki zwiększ rozmiar czcionki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

26 stycznia rozpoczyna się subskrypcja dwuletniej lokaty inwestycyjnej Złoty Zysk. Oprocentowanie uzależnione jest od kształtowania się ceny złota wyrażonej w postaci wartości indeksu GOLDLNPM (The London Gold Market Fixing Limited PM).


W przypadku stabilnego wzrostu wartości indeksu GOLDLNPM w okresie 2-letnim, inwestycja daje szansę na zysk w wysokości nawet 39,99% w skali 2 lat. Dodatkowo, Bank daje gwarancję zwrotu całej zainwestowanej kwoty niezależnie od zmian ceny złota.

– Inwestycja w złoto jest uważana za skuteczną ochronę przed spadkiem wartości aktywów finansowych oraz inflacją. Od 2004 roku indeks GOLDLNPM znajduje się w silnym trendzie rosnącym o średniorocznym tempie wzrostu niespełna 18%. Za utrzymaniem tendencji wzrostowej przemawiają utrzymująca się niepewność i obawy o wzrost inflacji w konsekwencji problemów fiskalnych strefy euro i Stanów Zjednoczonych. Rosnący popyt na złoto jest też konsekwencją czynników fundamentalnych, tj. systematycznego zwiększania zapotrzebowania ze strony branży jubilerskiej oraz sektora przemysłu elektrotechnicznego – powiedział Dariusz Winek, dyrektor Departamentu Analiz Makroekonomicznych i Sektorowych Banku BGŻ.

Lokata jest dostępna w każdym z ponad 400 Oddziałów Banku BGŻ do 23 lutego 2012 r. Minimalna kwota inwestycji wynosi 4.000 zł.

Więcej informacji o subskrypcji Lokaty Inwestycyjnej BGŻ w zakładce Dla Ciebie na www.bgz.pl 


Pokrewne etykiety

Dodaj komentarz